Vizyonumuz
Kurucusu Arif Uluergüven tarafından Ergüven Endüstri Mutfak Ekipmanları ismi ile faaliyetlerine başlayan Ergüven Endüstri , Endüstriyel mutfak ekipmanlarında müşterilerin güven duyarak iletişime geçtiği , 3500 den fazla ürün çeşidiyle sektörün yenilikçi firmaları arasına girmiştir. Firmamız her türlü teknik ve teknolojik gelişmeyi takip ederek 1990 yılında ERGÜVEN ENDÜSTRİYEL MUTFAK ÜRN. SAN. TİC. LTD ŞTİ. kurup , endüstriyel mutfak ekipmanları ve tasarımı , projelendirilmesi ve üretimi konusunda da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Misyonumuz
Ürün ve hizmet sunumunda oluşturduğu kalite standartlarıyla çözüm odaklı değerler üreterek büyümek.

Kalite Politikamız
Kaliteli ürün ve hizmetlerin, kaliteli çalışanlarla müşteriye sunacağını bilir, çalışanlarımızı da ürün ve hizmet güvencesi olarak görürüz.

Yönetim Politikamız
Her türlü deneyimden güç almanın önemine inanarak, geleceğe giden yolda ve karar alma süreçlerimizde ortak aklı temel alırız.

İletişim Politikamız
Doğruluk, dürüstlük ve şeffaflık ilkesi çerçevesinde, herkese adil, saygılı ve önyargısız davranmayı iletişimimizin vazgeçilmezi olarak görürüz.

İş Arkadaşlarımızla İlişkilerimiz

  • Motivasyonu tam, kendine güvenen ve durumdan vazife çıkaran personelin, başarı için anahtar olduğuna inanırız.
  • Tecrübemizi ve bilgilerimizi çalışma arkadaşlarımızla paylaşır, iş yapma süreçlerinde takım ruhu ile hareket etmenin önemine inanırız.
  • Hedeflere ulaşmanın, işine saygı duyan, sahip çıkan ve çözüm odaklı yaklaşım sergileyen çalışanlarla gerçekleşeceğini kabul ederiz
  • Çalışanlarımızın arasında fark gözetmez, eğitimlerine destek vermeyi kurumsal gelişmenin ön şartı sayarız.

Müşterilerimizle İlişkilerimiz

  • Yerine getiremeyeceğimiz sözü vermez, verdiğimiz sözü de zamanında yerine getirmeyi görev biliriz.
  • Satış öncesi, satış anı ve satış sonrasında, müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.